BOWLINGOVÝ TURNAJ DVOJIC

O POHÁR SKLÁRNY JAROSLAVA SVOBODY AGS

    Dne 3.9.2011 proběhl v Bowling clubu Laguna Žďár nad Sázavou proběhl turnaj v bowlingu dvojic. Letošním turnajem dvojic O Pohár sklárny Jaroslava Svobody AGS  Karlov, jsme navázali na pětiletou řadu turnajů v bowlingu o poháry starosty města Žďáru nad Sázavou.  Turnaj měl v letošním roce slabší obsazení snad protože bylo venku nádherné počasí a termín turnaje byl oproti loňskému roku posunut do dřívějšího termínu. 

     Celkově bylo v turnaji 6 párů a ze zápolení vyšel vítězně Jaroslav Polívka s Lenkou Sekničkovou, kteří porazili celkem 540 kuželek. Na druhém místě se umístnila velkomeziříčská dvojice Petr Gottlieb a Jiří Charvát, s počtem 498 kuželek. Na třetím místě se umístila žďárská dvojice  Stanislav Merunka ml. se Sabinou Kopčákovou s celkovým počtem 400 kuželek. Na dalších místech se umístili Jan Coufal s Anežkou Polívkovou, Stanislav Merunka s Míšou Kopčákovou a Eva Charvátová s Jiříkem Charvátem.

     Poděkování patří zejména vedoucí provozu Bowling clubu Laguna  paní Evě Schneiderové, a Ivoně Chmelíkové zástupkyni Sklárny Jaroslava Svobody AGS,  kteří věnovali krásné skleněné poháry do turnaje. Několik fotografií z turnaje najdete ve fotogalerii sportů.