BOWLINGOVÝ TURNAJ DVOJIC

 

  Dne 27.10.2012 se uskutečnil další  již 8. ročník turnaje dvojic v bowlingu opět v bowling  clubu Laguna ve Žďáru nad Sázavou. V letošním roce je tento turnaj součástí dvoukolové tour skládající se ještě z turnaje v dráhových kuželkách, který se uskuteční  15.12.2012 v kuželně TJ Sokol Nové Veselí. Po těchto turnajích vyjde celkový vítěz letošního boulení a koulení.

    Turnaje v bowlingu se zúčastnilo šest dvojic  a ze zápolení vyšla vítězně dvojice Jaroslav Polívka s Petrem Sekničkou, kteří  porazili celkem 469 kuželek.  Na druhém místě se umístnila dvojice Jan Majo a  Miloslav Švoma s počtem 454 kuželek. Na třetím místě  se umístila dvojice Jan Coufal  s Jiřím Vítkem s celkovým počtem  336 kuželek. Na dalších místech se umístila dvojice Bohumír Dvořák  s Hanou Novou, Petr Gottlieb  s  Jiřím Charvátem ml. a Magda  Majo  s Jiřím Charvátem. 

  Poděkování patří  opět zejména  vedoucí provozu Bowling clubu Laguna paní Evě Schneiderové a Miloslavu Švomovi -  Pila Radostín nad Oslavou  a Jiřímu Charvátovi za fotodokumentaci.    TABULKA S VÝSLEDKY  ZDE.             FOTOGRAFIE ZDE.

 

TURNAJ V DRÁHOVÝCH KUŽELKÁCH

     Dne 15.12.2012 se uskutečnil 1. ročník Adventního turnaje v dráhových kuželkách o putovní olšovou kuželku velikosti 106 cm. Turnaje který se uskutečnil v kuželně TJ Sokol Nové Veselí se jako turnaje v bowlingu zúčastnilo 6 dvojic.  V koulení zvítězila nová  dvojice Karla Němcová s Milanem Bartůňkem, kteří porazili celkem 317 kuželek. Na druhém místě se umístila dvojice Anežka Polívková a Alexandr Merunka s celkovým počtem 270 kuželek. Na třetím místě se umístila dvojice Hana Nová a Bohumír Dvořák s počtem 252 kuželek. Na dalších místech se umístili dvojice Jan Coufal a Jiří Vítek, Jaroslav Polívka a Petr Seknička a Natálie Merunková s Milošem Švomou.  VÝSLEDKY ZDE.       FOTOGRAFIE

                                                                                                 

celkovými vítězi

turnajů se stala dvojice

 

JAROSLAV POLÍVKA   a   PETR SEKNIČKA

 

kteří získali do držení jako první vítězové olšovou putovní kuželku. Na kuželku věnoval materiál Miloslav Švoma - Pila Radostín nad Oslavou.  Dále musíme poděkovat Kraji Vysočina a Městu Žďár nad Sázavou, Maso Žďársko, Stavebniny Střechokomplex,  ServisOken Zbyněk Brabec, Miloslav Švoma  - Pila Radostín nad Oslavou, Bowling Club Laguna a TJ Sokol Nové Veselí. 

 

 

Podpořil Kraj Vysočina