Turnaj dvojic v bowlingu 2013

  Dne 5.10. 2013 se uskutečnil   již 9. ročník turnaje dvojic v bowlingu opět v bowling  clubu Ingot ve Žďáru nad Sázavou. I v letošním roce je tento turnaj součástí dvoukolové tour skládající se ještě z turnaje v dráhových kuželkách, který se uskuteční  15.12.2013 v kuželně TJ Sokol Nové Veselí. Po těchto turnajích vyjde celkový vítěz boulení a koulení v  roce 2013.

    Turnaje v bowlingu se zúčastnilo osm dvojic  a ze zápolení vyšla vítězně dvojice Miloslav Švoma a Lenka Sekničková, kteří porazili 447 kuželek. Na druhém místě se umístila dvojice Jaroslav Polívka s Petrem Sekničkou, kteří  porazili celkem 439 kuželek.  Na třetím místě  se umístila dvojice Jiří Charvát a Stanislav Merunka s celkovým počtem  420 kuželek. Na dalších místech se umístila dvojice Jan Coufal a Jiří Vítek 360 kuželek, Eva Charvátová a Jiří Charvát ml. 346 kuželek, František Malec st. a Vojta Malec 248 kuželek, Saša Merunka a Natálka Merunková 166 kuželek a Fanda Malec a Petr Malec 142 kuželek.

  Poděkování patří  opět zejména  vedoucí provozu Bowling clubu Ingot  paní Evě Schneiderové, Miloslavu Švomovi -  Pila Radostín nad Oslavou  a Jiřímu Charvátovi za fotodokumentaci.  Výsledky zde,  foto tady.  

 

Turnaj dvojic v dráhových kuželkách 2013

 

    Dne 15.12.2013 se turnaje v dráhových kuželkách se zůčastnilo 11 dvojic, kdy po 40 hodech do plných vyšla vítězně dvojice Jiří Charvát a Stanislav Merunka se součtem 326 kuželek, na druhém místě se umístila dvojice Milan Bartůněk a Karla Němcová s celkovým poštem 314 kuželek. Na třetím místě skončila po dramatickém rozhazování dvojice Vojtěch a Ondra Pavlišovi s celkovým počem 299 kuželek. 

   Poděkování patří všech sportovcům za podané výkony a dále pak Kraji Vysočina, Miloslavu Švomovi - Pila Radostín nad Oslavou,  Maso Žďársko,  řeznictví U Landsmanů Nové Veselí a paní Emílii Hladíkové Nové Veselí.  Výsledky  zde,  foto bude doplněno.

 

CELKOVÝMI VÍTĚZI A DRŽITELI PUTOVNÍ 

OLŠOVÉ KUŽELKY SE PRO ROK 2013

 

SE STALA DVOJICE 

 

JIŘÍ CHARVÁT  A STANISLAV MERUNKA

 

celkové výsledky