Podpořil Kraj Vysočina

2.kolo HOŘICE

      Dne 7.7.2012 se  výprava  21 sportovců  iSK  Vysočina  zúčastnila  2. kola  1. a 2. ligy, tentokráte v Hořicích. Ve 2. lize celkově druhé místo vybojovalo družstvo Rychlé želvy ze Žďáru ve složení  I., R. a J.  Smolíkovi,  4. místo družstvo Autocolor VM ve složení  P. Gottlieb, B. Dvořák, J. Polívka, F. a P. Malcovi  a 7.místo družstvo HSC VM  ve složení  J.Charvát, J.Coufal, F. a V. Malcovi a J.Charvát ml..

   V 1.lize se celkem dařilo družstvu 1.Žďárské,  které obsadilo celkově 10.místo, což je polepšení o 2.místa proti předchozímu kolu. Družstvo hrálo v složení  E. a M. Charvátovi,  V. Šmilauer,  M. Bartůněk a S. Merunka. Družstvo Tři Vlčci ve složení  V., L. a V. Vlčkovi, tentokráte skončili na 13.místě. což je proti předchozímu turnaji zhoršení o 11.míst. 

 

           V průběhu celého turnaje střídali všichni hráči slabší chvilky s vynikajícími výkony, a s celkovým umístěním jsme vcelku spokojeni.  Příští kolo  se bude konat  6.10.2012 v Nové Pace.   Chtěl bych tímto poděkovat všem 21 sportovcům kteří se tohoto turnaje zúčastnili.  Účast na turnaji byla podpořena z grantu Města Žďár nad Sázavou a za finančního přispění společnosti Maso Žďársko.    fotografie jsou umístěny ve fotogalerii. 

 

 

Do turnaje v iboccii  1. kolo 1. a 2.  ligy odehrála družstva v tomto složení :

                                        1. liga

 - Tři Vlčci -      Vratislav Vlček, Lenka Vlčková, Vlčková

 - 1. Žďárská  - Vladimír Šmilauer, Míša Charvátová,

                        Eva Charvátová, Stanislav Merunka, Milan Bartůněk

                                        2. liga

 - Autocolor VM - Petr Gottlieb,Bohumír Dvořák,Jaroslav Polívka,

                            Petr Malec a František Malec

 - Rychlé želvy ze Žďáru - Roman Smolík, Jitka Smolíková,

                                        Ivoš Smolík

 - HSC VM  - Jiří Charvát, Jiří Charvát ml., Jan Coufal,

                    František Malec ml., Vojtěch Malec