Podpořil Kraj Vysočina

 

3. KOLO NOVÁ PAKA

    Závěrečným 3. kolem 1. a 2. ligy integrované boccie skončil pro naši iSK Vysočina 2. ročník časti v tomto sportovním odvětví. V 1.lize se posledního kola zúčastnilo pouze družstvo Třech Vlčků, kteří skončili na 5.místě v turnaji což v celkovém součtů bodů ze všech turnajů stačilo na celkové  6. místo v 1.lize.

    Bohužel posledního turnaje se vzhledem k nemocnosti a jiným aktivitám nemohlo zúčastnit družstvo 1.Žďárské. Celkový součet bodústačil na dělené 15.místo v 1. lize.

 

     Ve druhé lize která měla rovněž  na pořadu 3.kolo. Ve druhé lize se zúčastnili dvě družstva Autocolor -  VM a HSC VM. Ve skupinách byl tentokráte boj velmi vyrovnaný a tak ve třetím turnaji Autocolor VM vybojoval nejlepší umístění v celém ročníku, když skončil na třetím místě,což stačilo na celkově 3.místo ve druhé lize. HSC VM vybojoval rovněž nejlepší umístění v celém ročníku, když vybojoval 5.místo a v celém ročníku skončili na místě  sedmém. Další družstvo Rychlé želvy ze Žďáru se druhéligy nezúčastnili vzhledem k onemocnění hráčů. I přes neúčast  celkově skončili na 4.místě.  

     K celkovému zhodnocení účasti v letošním ročníku integrované bociie je nutno uvést, že se hra hráčů v jednotlivých družstvech zlepšila, a tím došlo k  zlepšení úrovně hry což bylo vidět i na oteveném turnaji. 

    Další ročník je za námi a s napětím budeme vyhlížet ročník další. Fotografie zde  -  Výsledky jsou zde.