1.  kolo Nová Paka

 

     Dne 20.4.2013 se výprava 16 sportovců iSK Vysočina zůčastnila 1. kola 1. a 2. ligy integrované boccii. První kolo se uskutečnolo jak je již dobrým zvykem v základní škole v Nové Pace. Ve druhé lize naši iSK bude reprezentovat družstvo Rychlé želvy ze Žďáru, ve složení Roman, Ivoš a Jitka Smolíkovi. V semifinále si poradily s konkurenčním družstvem HSC VM, ve finále bohužel nestačili na družstvo Boulos Brno, které v loňském roce vyhrálo otevřený turnaj v Osové Bítýšce. 

   V 1.lize se nedařilo družstvu 1.Žďárské,  které obsadilo celkově 15.místo.  Družstvo hrálo v složení  Eva  a Míša Charvátovi,  Vladimír Šmilauer,  Milan Bartůněk a Standa Merunka.  Družstvo Tři Vlčci ve složení  Vratislav, Lenka a Renata Vlčkovi, tentokráte skončili na 11.místě.  V nejlepší formě se v prvním turnaji představilo družstvo Autocolor VM  hrající ve složení Petr Gotlieb, Bohumír Dvořák Jaroslav Polívka, František a Petr Malcovi, kteří jako nováčci v první lize skočili na celkovém 8. místě.

           V průběhu celého turnaje střídali všichni hráči slabší chvilky s vynikajícími výkony, a s celkovým umístěním jsme vcelku spokojeni.  Příští kolo  se bude konat  13.7.2013 opět  v Nové Pace.   Chtěl bych tímto poděkovat všem 16 sportovcům,  kteří se tohoto turnaje zúčastnili a odvedli dobré výkony. Účastnit  na turnaji,  jsme se mohli za finančního přispění generálního partnera společnosti Maso Žďársko.   Výsledková listina zde. Fotogalerie  zde.

 

Do turnaje v iboccii  1. kolo 1. a 2.  ligy odehrála družstva v tomto složení :

                                                   1. liga

 - Tři Vlčci -      Vratislav Vlček, Lenka Vlčková, Renata Vlčková

 - 1. Žďárská  - Vladimír Šmilauer, Míša Charvátová,

                        Eva Charvátová, Stanislav Merunka, Milan Bartůněk

 - Autocolor VM - Petr Gottlieb,Bohumír Dvořák,Jaroslav Polívka,

                            Petr Malec a František Malec

                                                     2. liga

 - Rychlé želvy ze Žďáru - Roman Smolík, Jitka Smolíková,

                                        Ivoš Smolík