3.KOLO NOVÁ PAKA

Boccisté  z Vysočiny zakončili letošní sezonu v integrované boccii.

 

  Dne 12. 10. 2013 proběhlo v Nové Pace třetí poslední kolo 1. a 2. ligy v integrované boccii. Turnaje se za iSK Vysočina v první lize zúčastnilo družstvo Třech Vlčků, 1. Žďárské a Autocolor VM. Ve druhé lize si zahrála družstva HCVM, Sláma Lhotka a Rychlé želvy ze Žďáru.

  V první lize se dařilo družstvu Třech Vlčků a 1. Žďárské, kteří postoupili do bojů o 1. až 8. místo, když obě družstva postoupila z druhých míst základních skupin.  Nedařilo se družstvu Autocolor VM, které ve skupině skončilo na 4. místě a hrálo ve skupině o 9. -16. místo.  Tři Vlčci po boji skončili na 6. místě, 1. Žďárské na místě 8.,  Autocolor VM na místě 10.

   Ve druhé lize se dařilo družstvu Rychlé želvy ze Žďáru, které skončilo na druhém místě, HSCVM skončilo na místě 4. a družstvo Sláma Lhotka a místě 6.

  V celkových výsledcích si boccisté z Vysočiny vylepšili celková umístění v celkovém pořadí.  V 1. lize celkově na místě 8. skončilo družstvo Třech Vlčků, na celkovém 9. místě skončilo družstvo 1. Žďárské a Autocolor VM skončil na místě 12.

  Ve druhé lize v celkovém pořadí si druhé místo a postup do 1. ligy vybojovalo družstvo Rychlé želvy ze Žďáru a na celkovém  3.místě skončilo družstvo HSCVM.  Družstvo Sláma Lhotka si udrželo celkově šesté místo.

  Celý letošní ročník integrované boccie můžeme považovat ze zdařilý, jak již postupem družstva Rychlých želv do první ligy, tak i velkým zlepšení hry, jednotlivých hráčů, zejména pak došlo k velkému zlepšení u družstva Sláma Lhotka, které letos vybojovalo celkově krásné 6. místo.

V novém ročníku bude mít iSK Vysočina v 1. lize kterou hraje 16 družstev již 4 družstva a ve druhé lize budou bojovat o postup další dvě družstva.

Za celou sezonu patří poděkování hráčům, asistentům a doprovodům, dále pak Kraji Vysočina, společnostem Maso Žďársko, Pila Miloslav Švoma Radostín nad Oslavou, Servis Oken, stavebniny Střechokomplex s.r.o. a všem dalším podporovatelům.   Fotky z turnaje zde