1.KOLO iKUŽELEK

Dne 12. 3. 2011 se naši sportovci  iSK Vysočina  zúčastnili  I. kola ikuželkyády, kterou  pořádala Asociace integrovaných sportů Praha ve spolupráci s o. s. Sportem proti  barierám – Český  Ráj.  Klání se uskutečnilo v tělocvičně Základní školy ve Staré Pace. Turnaj proběhl  v  přátelské atmosféře, ovšem u  kuželníku to byl boj se vším všudy.  Hra probíhala podle pravidel pro závěsné kuželky AISa s 20 hody do plných kuželek a 20 hodů dorážkových.

Naše družstvo pod názvem Bubáci ve složení   Milan Bartůněk, Stanislav Merunka ml., Stanislav Merunka a Ilona Chládková,  obsadilo celkově 10 místo.

V soutěži jednotlivců které byla  součástí turnaje družstev se v celkovém pořadí umístil Milan Bartůněk na 18. místě , s celkovým počtem 123 kuželek , Stanislav Merunka ml. celkově na  31.  místě s počtem 105 kuželek,  St. Merunka  celkově na 32.  místě s celkem 104 kuželkami a Ilona Chládková celkově na 24.  místě s počtem 116 kuželek.

Vzhledem k tomu, že ikuželkyáda  má celkem 5 turnajů a podle pravidel se jeden z turnajů,  kde  se nejméně družstvu vedlo  nezapočítává do celkových výsledků, je ještě celkem velká šance umístění zlepšit.

m, kdy další hráčkou je Ilona Chládková z Liberce. Tímto došlo k přihlášení dalšího družstva do turnajů v ikuželkách  a to pod názvem A-JE-TO. Tedy od příštího kola,   které se bude konat 14. 5. 2011 za naši  iSK Vysočina  budou hrát  snad stabilně dvě družstva a doufám, že budou pořádně vidět.