2.KOLO iKUŽELKY

Dne 14. 5. 2011 se naši sportovci iSK Vysočina zúčastnili  II. kola ikuželkyády, kterou pořádala Asociace integrovaných sportů Praha ve spolupráci s o. s. Sportem proti  barierám – Český  Ráj.  Klání se uskutečnilo v příjemném prostředí  motelu Charlie  v obci Kovač. Turnaj proběhl na venkovním hřišti, za vcelku příznivého počasí. Pouze podmínky byly dost ztíženy tím, že kuželník na kterém hrálo naše družstvo byl nakloněn, vzhledem k terénu. Na tuto skutečnost, si nemůžeme ovšem v žádném případě stěžovat, neboť stejné podmínky měla i další tři družstva co hrála společně s námi na kuželníku.

Naše družstvo pod názvem Bubáci ve složení   Jaroslav Polívka, Stanislav Merunka ml., Stanislav Merunka a Ilona Chládková,  obsadilo celkově 10 místo.

V průběžné tabulce hodnocení po druhém kole 1. Novopacké lize v závěsném kuželníku je naše družstvo s celkovým počtem 663 poražených kuželek na celkovém 11. místě. Vzhledem k tomu, že ikuželkyáda  má celkem 5 turnajů a podle pravidel se jeden z turnajů,  kde  se nejméně družstvu vedlo  nezapočítává do celkových výsledků, je ještě celkem velká šance umístění zlepšit.

Další turnaj se bude konat 11.6. 2011 na Branžeži, opět na venkovním hřišti.

Fotografie z turnaje zde.        výsledky II.kolo_ikuzelky_vysledky_Bubaci.pdf (122,8 kB)