Podpořil Kraj Vysočina

2.kolo-Kumburský Újezd

   Dne 19.5.2012 proběhlo 2.kolo  1.Novopacké ligy ikuželníku, které se konalo v motorestu Na Kumburáku v obci Kumburský Újezd.

      Za iSK Vysočina se zúčastnilo družstvo s názvem Bubáci. K turnaji jsme odjížděli s velkým očekáváním, neboť sportovci ve zvýšené míře přistupovali aktivně k tréninku. Toto se projevilo jak v soutěži družstev,  kde jsme po velmi zodpovědném výkonu vybojovali  celkově 1.místo.  Na druhém místě skončilo družstvo Pačáků  z Nové Paky , na 3.místě družstvo Slavíků. V neoficiálním pořadí jednotlivců se Jaroslav Polívka podělil o celkově druhé místo a Stanislav Merunka se podělil o celkové čtvrté místo.  

       V tomto turnaji jsme dokázali porazit obě družstva, která jsou na druhém respektive na prvním místě  ligové tabulky.  Proto doufám, že se do tréninkového úsilí zapojí i další sportovci a budeme již pravidelně porážet nejlepší družstva v lize. Družstvo nastoupilo ve složení Jaroslav Polívka, Stanislav Merunka ml., Stanislav Merunka a Ilona Chládková.  Turnaje jsme se mohli zúčastnit díky podpoře generálního partnera Maso Žďársko, dále za podpory Kraje Vysočina a Města Žďáru nad Sázavou. Fotografie najdete ve fotogalerii.   Výsledková listina zde.

St. Merunka