3. kolo Dolní Kalná

      

      Dne 20.7.2013 proběhl v již 8. ročník turnaje o Kalenskou kuželku v Dolní Kalné, který je zárověň 3.kolem 1. ligy ČSOB pojišťovny a.s.  integrovaného závěsného kuželníku který byl uspořádán pro Asociaci integrovaných sportů o.s. -iSK Kumburk Nová Paka.

        Turnaje se zúčastnilo celkem 15 družstev, a to z Liberce,  Žabovřesk nad Ohří, Staré a Nové Paky, Dolní Kalné. Turnaje se zúčastnilo i družstvo Bubáků iSK Vysočina, které v loňském ročníku skončilo v pětidílném seriálu na celkovém třetím místě ve složení  Jaroslav Polívka, Stanislav Merunka a Ilona Chládková a nováček družstvo HSCVM, které hrálo v složení Milan Bartůněk, Petr Gottlieb a Jiří Charvát.

    Turnaj proběhl za krásného počasí v pohodové atmosféře,  kdy každý z hráčů musel odehrát celkem 20 hodů do plného kuželníku a 20 hodů odrážkových. Z celodenního zápolení vyšlo jako vítězné družstvo družstvo Slavíků z Liberce, na druhém místě skončilo naše družstvo Bubáků - iSK Vysočina  a na třetím místě domácí družstvo Pačáků.  Nováček HSCVM v turnaji skončil na pátém místě. 

 

     Velké poděkování patří  Kraji Vysočina, který podporuje naše aktivity a sponzoru iSK Vysočina společnosti Maso Žďársko.

Fotografie a výsledky zde.