4. kolo Stará Paka

   Dne 15. 9. 2013 se ve Staré Pace uskutečnilo 4. závěrečné kolo I. ligy závěsného ikuželníku ČSOB Leasing cupu. Vzhledem k nepříznivým klimatickým podmínkám se turnaj nemohl uskutečnit ve venkovním prostředí, a proto byl turnaj přesunut do tělocvičny Základní školy. Turnaje se opět zůčastnila dvě družstva iSK Vysočina Bubáci a HSCVM.

    Turnaj byl odehrán tradičním způsobem, kdy si každý hráč odehrál nejprve 20 hodů do plného kuželníku, kdy se kuželky po každém hodu staví,  následovalo 20 hodů dorážkových, kdy každý hráč hází, dokud neporazí všech devět kuželek, po shození všech se tyto kuželky opět postaví. 

    O  vítězi 4. turnaje se rozhodovalo až v odrážkových hodech, kdy Slavíci z Liberce předvedli maximální výkony. Družstvo Pačáků ze Staré Paky rozhodlo o druhém místě posledním dorážkovým hodem, kdy odsunulo na třetí místo naše družstvo Bubáků o jednu jedinou kuželku. Na 6. místě se umístilo družstvo HSCVM. 

   V soutěži jednotlivců se z družstva Bubáků na 2. místě umístila Ilona Chládková, Stanislav Merunka na 4. místě, Standa Merunka na 20. a Jarda Polívka na 21. místě  z celkového počtu 59. soutěžících. 

    Při posledním turnaji všichni hráči podali maximání výkon a je třeba jim poděkovat za jejich snahu a píly. V neposlední řadě je třeba poděkovat Kraji Vysočina, který podporuje činnost naší sportovní jednotky, dále generálnímu sponzorovi společnosti Maso Žďársko, Stavebninám Střechokomplex s.r.o. a Miloslavu Švomovi - Pila Radostín nad Oslavou.

 

Výsledky turnaje zde

fotografie budou zpřístupněny dodatečně.