1. kolo Stará Paka

   Dne 8. 3. 2014 se konalo zahajovací kolo integrovaného závěsného kuželníku, které pro Asociaci integrovaných sportů o.s.  uspořádalo o. s. Sportem proti barierám Nová Paka. V letošním roce nad celoročním kláním převzala záštit společnost ČSOB Leasing.

     Tak jako v loňském roce se celkem 5-ti turnajů, které se budou konat  8.3.2014 ve Staré Pace, 17. 5. v  Branžeži, okr. Mladá Boleslav, 7.6. Březejc, okr. Žďár nad Sázavou, 19.7. Dolní Kalná, okr. Trutnov a finále se bude  konat  13.9. ve Staré Pace, okr. Jičín.

     První kolo, které se  konalo  8.3.2014 ve Staré Pace a do kterého bylo přihlášeno celkem 16 čtyřčlenných družstev z ČR, se za  iSK Vysočina zúčastnila dvě družstva. Bubáci a HSCVM. Vzhledem k tomu, že se jednalo o první kolo tak byly výkony obou družstev a velmi dobré úrovni. Družstvo Bubáků již opět tradičně skončilo na celkovém třetím místě s celkovým počtem 403 kuželek. Na druhém místě se umístilo družstvo domácích  Pačáků ze Staré Paky s celkovým počtem 411 kuželek a na prvním místě družstvo Slavíků z Liberce s celkovým počtem 422 kuželek. Družstvo HSCVM se umístilo na krásném  5.místě.

    Třetí turnaj závěsného kuželníku bude tak jako v loňském roce pro Asociaci integrovaných sportů o. s. pořádat iSK Vysočina a Handicap Sport Club Velké Meziříčí v Dětském středisku Březejc.

      Dále je nutno poděkovat našim podporovatelům Kraji Vysočina, generálnímu partnerovi  společnosti  Maso Žďársko, Miloslav Švoma – Pila Radostín nad Oslavou, stavebniny Střechokoplex s.r.o Žďár nad Sázavou za jejich podporu a mediálnímu partneru Žďárskému deníku. 

Výsledky  zde  , fotky jsou zde