3.kolo Březejc

Dne 7. 6. 2014  proběhlo  v rámci celostátní 1. ligy integrovaného závěsného kuželníku ČSOB Cup 3. kolo v dětském středisku Březejc. Turnaj 3. kola ČSOB Cupu byl pořádán Asociací integrovaných sportů o. s. -  iSK Vysočina ve spolupráci s Handicap Sport Clubem o. s. Velké Meziříčí.

     Turnaj integrovaného závěsného kuželníku byl uspořádán v historii Kraje Vysočina již po druhé, kdy se pořadatelé tohoto turnaje, tak snaží rozšířit integrující sportovní aktivity v kraji, a navazují na úspěšné turnaje v integrované boccii v Osové Bítýšce, který má před sebou v letošním roce již celkově 4. ročník.

   Turnaje se zúčastnilo celkem 10 družstev s celkovým počtem 33 hráčů s 10 doprovody, a to z   Žabovřesk nad Ohří, Staré a Nové Paky a dále domácí družstva Bubáků  a  HSCVM.

    Turnaj proběhl za nádherného počasí v Dětském středisku Březejc, kdy každý z hráčů musel odehrát celkem 20 hodů do plného kuželníku a 20 hodů odrážkových. Z celodenního zápolení vyšlo jako vítězné družstvo Pačáků ze Staré Paky s celkovým počtem 399 kuželek, na druhém místě se umístilo domácí družstvo HSCVM  s celkovým počtem 377 kuželek a třetí místo obsadilo družstvo Lavičáků celkovým počtem 376 kuželek.  V jednotlivcích což je neoficiální soutěž se na prvním místě umístil Jan Pelikán z družstva Pačáků  s celkovým počtem 143 kuželek, na druhém místě se umístil Ladislav Pech z družstva Normáků s počtem 142 kuželek a na třetím místě se umístil Petr Malec z družstva Lavičáků s počtem 133 kuželek.  Celkové výsledky jsou uveřejněny na www.iskvysocina.cz.      

     Vyhlášení výsledků turnaje bylo provedeno za přítomnosti zástupce jednoho ze sponzorů turnaje paní Jitky Kafkové ze společnosti  M. S. Quatro, Vaše finanční inteligence, pobočka Velké Meziříčí.

    Na závěr pořadatelé děkují asistentům a stavěčům kuželek studentkám II. B  Biskupského gymnázia Žďár nad Sázavou, zaměstnancům firmy M. S. Quatro  Velkém Meziříčí a našim kamarádům.

     Dále patří poděkování panu vedoucímu Mgr. Miroslavu Štěpánkovi a zaměstnancům Dětského střediska Březejc za zajištění veškerého zázemí pro sportovce, sponzorům Kraji Vysočina, Městu Velké Meziříčí, Wiegel C.Z.,  žárové  zinkování s.r.o. Velké Meziříčí,  Vezeko  s.r.o. Velké Meziříčí a generálnímu sponzoru iSK Vysočina společnosti Maso Žďársko.

     Pokud budete mít zájem navštivte naše stránky www.iskvysocina.cz,  kde se dozvíte další informace o našich aktivitách, podíváte se na videa a fotografie z našich akcí a můžete se přidat k našim sportovním aktivitám.   výsledky zde