2. kolo ČSOB Leasing Cup Březejc

    Dne 4. 6. 2016 proběhlo 2. kolo ČSOB Leasing Cupu 5. ročník turnaje o Březejckou kuželku. Letošní turnaj opět pro Asociaci integrovaných sportů z.s.,  zorganizoval Handicap Sport Club  z.s. Velké Meziříčí společně s iSK Vysočina.

      Turnaje, se za krásného počasí,  zúčastnilo 8 družstev. Opět družstva z Liberce, Staré Paky, Nové Paky a domácí družstva. Po velkém boji zvítězilo družstvo Slavíků z Liberce s počtem 418 kuželek, druhé místo obsadilo domácí družstvo Bubáků s celkovým počtem 409 kuželek a na třetím místě se umístilo další domácí družstvo HSCVM s 399 kuželkami. Další domácí družstvo Bouračů obsadilo 4. místo s celkovým počtem  377 kuželek. 

     V letošním roce byly vyhlášeny i jednotlivci v kategorii do 21 let. První místo obsadil Standa Hájek z družstva VelMez s 135 kuželkami, na druhém místě skončil Vojta Malec z  družstva Bouráci se 134 kuželkami a třetí místo obsadil Standa Merunka z družstva Bubáků se 127 kuželkami. 

    Mezi jednotlivci zvítězila Ilona Chládková z družstva Bubáků s celkovým počtem 155 kuželek, druhé místo obsadila  Liberecká Petra Viktorová z družstva Slavíků se 152 kuželkami a třetí místo obsadil Staropacký Jan Pelikán s 151 kuželkou. 

     Za uspořádání turnaje je třeba poděkovat Handicap Sport Clubu Velké Meziříčí zejména předsedovi Jiřímu Charvátovi, sponzorům a podporovatelům - Kraj Vysočina, Městu Velké Meziříčí, Obec Vídeň, Wiegel žárové zinkování, AD Kovo Dufek, Vezeko, A-Dro s.r.o. Mostiště a Maso Žďársko.

Výsledky zde.          Fotografie: